Міський голова
Савенко Віталій Миколайович
Опитування
Прізвище, ім’я, по батькові депутата Партія висування Партійність Вид округу Посада в раді (постійна комісія) Місце роботи, посада
1 Бонар Тамара Володимирівна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Член партії «Батьківщина» Виборчий округ №2 Член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку  тимчасово не працює
2 Бордюг Раїса Дмитрівна Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Виборчий округ №3 Член постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення ДНЗ «Цукринка» завідуюча
3 Васєчко Світлана Володимирівна Миронівська районна організація Соціалістичної партії України Позапартійна Виборчий округ №11 Член постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення відділ освіти Миронівської РДА, методист 
4 Галета Володимир Миколайович Миронівська районна організація «Свобода» Позапартійний Виборчий округ №14 Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян Миронівська ЗОШ № 1, вчитель
5 Гереханов Геннадій Гітінавович Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку міста  ТОВ «ВІК Р.С.Ф.» слюсар
6 Голубенко Володимир Миколайович Миронівська районна організація політичної партії «Фронт змін» Член партії «Фронт змін» Виборчий округ №15 Член постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення Районний будинок культури 
7 Голубєв Володимир Олександрович Миронівська районна організація політичної партії «Фронт змін» Член партії «Фронт змін» Багатомандатний виборчий округ Голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення Директор районного будинку культури
8 Гудзенко Вікторія Дмитрівна Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення приватний підприємець
9 Жданов Костянтин Володимирович Миронівська районна організація політичної партії «Фронт змін» Член партії «Фронт змін» Багатомандатний виборчий округ Голова постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку ВАТ «Миронівська друкарня» директор
10 Запара Ірина Олександрівна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Член партії «Батьківщина» Виборчий округ №5 Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян Миронівської ЦРЛ медсестра поліклінічного відділення
11 Запорожець Костянтин Олегович Миронівська районна організація «Сильна Україна» Член партії «Сильна Україна» Виборчий округ №6 Член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Миронівської ЦРЛ лікар-стоматолог
12 Коваленко Віктор Анатолійович Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища приватний підприємець
13 Копійка Михайло Іванович Миронівська районна організація Соціалістичної партії України Позапартійний Виборчий округ №8 Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян  
14 Красноліцька Юлія Григорівна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Член партії «Батьківщина» Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку міста КП «Миронівка-благоустрій», економіст
15 Кришкова Галина Гарріївна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Позапартійна Виборчий округ №7 Секретар міської ради  Миронівська міська рада
16 Лагода Олександр Анатолійович Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Голова постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища приватний підприємець
17 Латченко Олег Васильович Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку  тимчасово не працює
18 Лисенко Валентина Олександрівна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Член партії «Батьківщина» Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку міста  приватний підприємець
19 Мальченко Віра Григорівна Миронівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Член партії «Батьківщина» Виборчий округ №13 Член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку приватний підприємець
20 Матвєєв Віктор Михайлович Миронівська районна організація Партії регіонів Позапартійний Виборчий округ №9 Голова постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку міста  пенсіонер
21 Медведєв Олександр Васильович Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Виборчий округ №1 Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян  приватний підприємець 
22 Мигитка Віктор Федорович Миронівська районна організація політичної партії «Удар» Член партії «Удар» Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища тимчасово не працює
23 Муравський Олексій Андрійович Миронівська районна організація політичної партії «Фронт змін» Член партії «Фронт змін» Виборчий округ №10 Член постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища асистент кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України
24 Савчук Наталія Миколаївна Миронівська районна організація політичної партії «Удар» Член партії «Удар» Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян приватний підприємець
25 Сулиця Лідія Іванівна Миронівська районна організація Соціалістичної партії України Член Соціалістичної партії України Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища  інспекція Держархбуд-контролю в Київській області
26 Харченко Ірина Михайлівна Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Багатомандатний виборчий округ Голова постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення Директор районна школа мистецтв 
27 Цитович Олег Вадимович Миронівська районна організація Соціалістичної партії України Член Соціалістичної партії України Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Інженер Миронівський цех електрозв’язку № 14
28 Шмигло Валентина Григорівна Миронівська районна організація Партії регіонів Член Партії Регіонів Виборчий округ №12 Член постійної комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства й дитинства, молоді і спорту, соціального захисту населення  завідуюча ДНЗ «Сонечко»
29 Шпиль Олександр Вікторович Миронівська районна організація «Сильна Україна» Член партії «Сильна Україна» Виборчий округ №4 Голова постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку начальник постачання Миронів-ський МПЗ «Легко»
30 Шутовський Олександр Йосипович Миронівська районна організація політичної партії «Фронт змін» Член партії «Фронт змін» Багатомандатний виборчий округ Член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку підприємець, Туристична агенція
Версія для друкуДрук |  |  Шрифт 
Copyright © 2011, Миронівська міська рада Миронівського району Київської області
Написати листа | Контактні дані| Мапа сайту | RSS | Пошук